Mobil Uygulama

Mobil cihaz kullanımı sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. Eldeki verilere göre dünyadaki nüfusun %46’sı akıllı telefon sahibi.  2021 yılında bu oranın %60’a gelmesi bekleniyor.  Mobil cihaz kullanımının bu denli fazla olması küçük ya da büyük birçok firmayı mobil alana yatırım yapmaya yöneltiyor.

Dijital marka kimliği oluşturmak isteyen her işletme mobil uygulama konusunda profesyonel desteğe ihtiyaç duyuyor. Web tabanlı uygulamalar alanındaki deneyimlerimizle sizler için İOS ve Android cihazlarla uyumlu olacak mobil uygulama hizmeti veriyoruz.

Mobil uygulama geliştirme çalışmalarımızda  alanında uzman personellerle çalışıyoruz. Temel çıkış noktamız sizin talepleriniz ve sektörünüz dinamikleridir. İhtiyaçlarına uygun bir mobil uygulama yazılımı geliştirerek müşterileriniz için 7 gün 24 saat ulaşılabilir bir marka olmanızı sağlıyoruz.

Mobil Uygulama Nasıl Yapılır?

Mobil uygulama için öncelikle müşteri taleplerini dinliyoruz. Daha sonra sektörünüzü ve hedef kitlenizi analiz ediyoruz. Kullanıcı deneyimi yüksek bir mobil uygulama geliştirmek için tüm hazırlıklarımızı yapıyoruz.

Daha sonra uygulamanızı ekip üyelerimiz tarafından kodluyoruz. Geliştirdiğimiz demo uygulamayı sizlere sunuyoruz ve sonrasında dönütlerinizi alıyoruz. Son geliştirme çalışmalarıyla birlikte mobil uygulamanızı teslim ediyoruz.

Mobil uygulamalarla B2B ve B2C kullanıcıları için yeni bir kanal oluşturuyoruz. Tüm hizmetlerinizin kesintisiz ulaşılabilir hale gelmesini sağlıyoruz. Ayrıca uygulamanızı geliştirdikten sonra takip ederek elde ettiğimiz verilere göre sürekli güncellemeler yaparak geliştiriyoruz.

Mobil Uygulama Fiyatları

Mobil uygulama fiyatları, taleplerinize göre değişmektedir. Her bütçeye uygun, müşteri odaklı mobil uygulama geliştirmeye çalışıyoruz. Sizin için kaliteli, izlenebilen, sürdürülebilir, güvenli ve geliştirilebilen özelliklerde mobil uygulama geliştiriyoruz.

Mobil uygulama geliştirme çalışmalarımızda hem müşteri taleplerini hem de hedef kitle davranışlarını dikkate alıyoruz. Markanızın dijital ortamda kurumsal kimliğini güçlendirmek için bütçenize uygun bir mobil uygulama geliştirelim.

Projeniz mi var?

Telefon, e-posta veya teklif formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Projelerinizi konuşmak için sizi ofisimizde ağırlayabilir veya dilerseniz sizi ziyaret edebiliriz.

Bize yazın
Yardım mı lazım? Buradayız!
Yardım mı lazım? Buradayız!