Logo ve Kurumsal Kimlik

Her marka işletme ve hedef kitle arasındaki ilişkiyi ve bağı ortaya koyar. Marka kimliği işletmenin karakterinin hedef kitleye ulaşmasını sağlar. İşletmeler hedef kitlelerine markalarını en iyi şekilde anlatabilmek için kurumsal kimlik tasarımı çalışmaları gerçekleştirmelidir. Markanın kimliğini ortaya koyan mesajlar oluşturmada öncelikle logo tasarımı çalışmaları yapmalısınız.

Kurumsal kimlik için logo tasarımı, kartvizit, fuar, seminer, promosyonlar,  e mail şablonu, ambalaj tasarımı, araç kaplama, imzalı zarf, faks kağıdı ve imza şablonu gibi birçok konuda profesyonel destek alabilirsiniz.

Kurumsal kimlik oluştururken markanızın kişiliğini yansıtan logo, yazı tipi, marka renkleri ve görselleri oluşturur. Bu süreçte marka yetkililerini de işin  içine katarak markanızın en etkili yönlerini ön plana çıkaran görsel bir kimlik oluşturuyoruz.

Kurumsal Kimlik Nasıl Oluşturulur?

Kurumsal kimlik bir işletmenin hem içeride hem de dışarıda görünen yüzü olur.  Profesyonel bir kurumsal kimlik tasarlayan işletmeler müşterilerinin gözünde işletmenin saygınlığını arttırabilirler.  Akılda kalıcı bir logo tasarımı ve marka renkleri sayesinde akılda kalıcılığı arttırabilirsiniz.

Kurumsal kimlik oluştururken öncelikle işletmeniz hakkında detaylı bilgi alıyoruz. Kurum kültürünüzü öğrendikten sonra sektör analizi, rakip analizi ve hedef kitle analizi gibi çalışmalardan sonra sizi en iyi şekilde yansıtacak profesyonel kurumsal kimlik oluşturma çalışmalarımızı ortaya çıkarıyoruz.

Hedef kitlenin dikkatini çeken, akılda kalıcı bir logo ve doğru renk tonu marka kimliğinizi ortaya koyar. Kurumsal kimlik işletmelerin hem dijital hem de reel hayatta ihtiyacı olan bir çalışmadır.

Kurumsal Logo Tasarımı Fiyatları

Logo bir işletmenin kurumsal kimliğini oluşturmada en önemli ögeler arasındadır. İşletmeyi rakiplerin önüne çıkarır.  Kurumsal logo tasarımı fiyatları; boyuta, yapılacak çalışmanın niteliklerine ve taleplere göre değişmektedir. Kurumsal kimliğinizi oluşturmada profesyonel destek arıyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Projeniz mi var?

Telefon, e-posta veya teklif formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Projelerinizi konuşmak için sizi ofisimizde ağırlayabilir veya dilerseniz sizi ziyaret edebiliriz.

Bize yazın
Yardım mı lazım? Buradayız!
Yardım mı lazım? Buradayız!